Portfolio:

KS SERVICE

-

marketing

hash background
KS SERVICE

KS SERVICE

Firma KS Service zleciła nam przeprowadzenie kampanii reklamowej dotyczącej promocji portalu Szukampracy.pl. Celem działań było: zwiększenie ruchu w witrynie, wzrost rozpoznawalności marki, pozyskanie ogłoszeniodawców oraz pozyskanie osób zainteresowanych zamieszczonymi na portalu ogłoszeniami.

Wizualizacje

Wykonanie zadania standardowo rozpoczęliśmy od określenia mierzalnych celów oraz zdefiniowania grupy docelowej. Kampanię postanowiliśmy przeprowadzić za pośrednictwem portalu Facebook oraz z wykorzystaniem reklamy AdWords, włączając w to również działania remarketingowe. Ze względu na szerokie spektrum działania, konieczne było przygotowanie kilkunastu kreacji reklamowych, łączących w sobie siłę obrazu z kreatywnym opisem i wyraźnym call to action. Dzięki zdywersyfikowanym działaniom, testom A/B  oraz procesom optymalizacyjnym udało nam się zaangażować grupę docelową oraz osiągnąć założone cele. 

Kampania przełożyła się na wzrost liczby osób śledzących fanpage Szukampracy.pl oraz zwiększenie ruchu w witrynie internetowej. Większe zainteresowanie odnotowały także zamieszczone na portalu ogłoszenia o pracę. Zauważyliśmy również wzrost ilości interakcji odbiorców z marką, co niewątpliwie świadczyło o pozytywnym odbiorze działań reklamowych. 

lub po prostu:

wróć do kategorii