Portfolio:

Logart

-

identyfikacja/grafika

hash background
Logart_2

Logart

Dla firmy Logart zaprojektowaliśmy materiały biurowe w postaci wizytówek, notatników A5, kalendarzy ściennych trójdzielnych, długopisów, toreb papierowych oraz podkładek pod myszkę komputerową. Projekty bazowały na księdze identyfikacji wizualnej marki.

Wizualizacje

Identyfikacja wizualna to jedno z najważniejszych narzędzi marketingowych, które pozwala na stworzenie nieprzypadkowego wizerunku firmy, niosącego za sobą jednoznaczny i konkretny przekaz. Mając to na uwadze, zadbaliśmy o spójną kolorystykę i styl wszystkich wykonywanych dla firmy Logart projektów. Chcieliśmy, aby oddawały one wartości i filozofię, którymi kieruje się marka oraz podkreślały jej tożsamość. Ważne było dla nas również to, aby każdy projektowany przez nas materiał biurowy stanowił element rozwijający już istniejącą identyfikację wizualną firmy. 

Obranie takiego kierunku działań zakończyło się obopólnym sukcesem. Projekty, które przekazaliśmy Klientowi spełniały jego oczekiwania i wzmocniły pozytywny wizerunek firmy. Pomogły również w prowadzeniu działań promocyjno-reklamowych, których celem był wzrost świadomości marki w oczach odbiorców.

lub po prostu:

wróć do kategorii