Portfolio:

Ekspert Finanse

-

identyfikacja/grafika

hash background
Ekspert Finanse_3

Ekspert Finanse

Firma Ekspert Finanse zleciła nam zaprojektowanie i wydrukowanie materiałów w postaci papieru firmowego, kopert, wizytówek oraz przygotowanie elementów graficznych do umieszczenia na gadżetach biurowych. Projekty miały zostać wykonane zgodnie z księgą identyfikacji wizualnej.

Wizualizacje

Celem projektu było nie tyle stworzenie estetycznych materiałów firmowych, ale wykreowanie spójnej koncepcji wszystkich elementów wizualnych, dzięki czemu marka byłaby odbierana jako profesjonalna i przemyślana w każdym aspekcie. Zachowaliśmy kolorystykę i styl zgodny z księgą identyfikacji wizualnej. Użyliśmy dwóch kolorów – niebieskiego i czerwonego. Pierwszy miał symbolizować rzetelność, zaufanie i odpowiedzialność, drugi stymulować do podjęcia działania. Projekty były oszczędne, utrzymane w tonie nowoczesnej elegancji. Wykorzystane środki wyrazu pozwoliły na uchwycenie tożsamości marki.

Klient był zadowolony z uzyskanego efektu. Przygotowane przez nas materiały wsparły firmę w działaniach wizerunkowych oraz pomogły wywołać określone emocje i skojarzenia odbiorców. Spójna, niepowtarzalna i dopasowana do profilu działalności identyfikacja wizualna to klucz to sukcesu każdej marki.

lub po prostu:

wróć do kategorii