Portfolio:

Poseł W. Murdzek

-

marketing

hash background
Poseł W. Murdzek

Poseł W. Murdzek

Współpraca obejmowała działania marketingowe, które miały być wsparciem dla prowadzonej kampanii przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Ich celem było przedstawienie kandydata oraz przybliżenie jego doświadczenia, programu politycznego i dotychczasowej działalności na rzecz miasta i regionu.

Wizualizacje

Kampanię reklamową przeprowadziliśmy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ze względu na czas pozostały do wyborów kampania została podzielona na trzy etapy: wizerunkowy (przedstawienie kandydata), wizerunkowo-porównawczy (przybliżenie programu kandydata w kontekście działań opozycji) i wizerunkowo-inicjujący (zachęcenie do głosowania).  Grupę docelową podzieliliśmy na 3 podgrupy – w każdej z nich reklama osiągnęła zasięg blisko 200 000 osób. Nasze działania obejmowały promocję profilu na Facebooku i witryny internetowej oraz promocję publikowanych postów w social media.

Klient ocenił efekt przeprowadzonych działań jako zadowalający. Udało nam się zainteresować grupę docelową programem politycznym kandydata oraz zwiększyć liczbę osób obserwujących jego fanpage na Facebooku (ponad 500 nowych polubień). Dziennie docieraliśmy z postem do blisko 5 000 osób, wśród których obserwowaliśmy zainteresowanie poruszaną tematyką.

lub po prostu:

wróć do kategorii