Portfolio:

Grupacon

-

marketing

hash background
Grupacon

Grupacon

Firma Grupacon powierzyła nam przeprowadzenie działań reklamowych w celu pozyskania kontaktów (leadów) do osób zainteresowanych pracą jako monter instalacji w Belgii i Holandii. Kampania była prowadzona za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook i z wykorzystaniem dedykowanej strony docelowej.

Wizualizacje

Działania rozpoczęliśmy od dokładnego określenia grupy docelowej, co przełożyło się na późniejszy sposób targetowania postów reklamowych. Utworzyliśmy również specjalny landing page, którego celem było zbieranie kontaktów do osób zainteresowanych ofertą pracy. Stworzyliśmy kilka kreacji reklamowych, łączących w sobie oryginalną grafikę z zachęcającą do podjęcia działań treścią. Kampanię reklamową  optymalizowaliśmy w oparciu u dane z Google Analytics i statystyki Facebooka oraz wyniki testów A/B. Prowadziliśmy również działania remarketingowe skierowane do osób, które przeszły na stronę docelową, ale nie wykonały na niej żadnego działania.

Przeprowadzone działania dały satysfakcjonujący efekt. Udało nam się dotrzeć do niemal 160 000 osób, z czego ponad 6 000 kliknęło w dołączony do reklamy link i przeszło na stronę docelową. Zaobserwowaliśmy również, że zainteresowanie podjęciem oferowanej pracy było na poziomie, który założyliśmy przed uruchomieniem kampanii.

lub po prostu:

wróć do kategorii