Portfolio:

Moya Design

-

www

hash background
Moya Design

Moya Design

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie strony internetowej zgodnej z dostarczoną przez Klienta specyfikacją. Strona miała spełniać rolę wizerunkową, prezentować ofertę firmy oraz umożliwiać przedstawienie zrealizowanych przez nią projektów architektonicznych i wnętrzarskich. 

Wizualizacje

Prace nad projektem rozpoczęliśmy od starannego rozplanowania elementów, co w praktyce zaowocowało przemyślaną konstrukcją strony oraz dobrą czytelnością. Wiedząc, że wśród klientów Moya Design znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy, podzieliliśmy zrealizowane przez markę projekty na dwie odrębne kategorie. Wprowadziliśmy również prosty system zarządzania treścią, umożliwiający dodawanie nowych realizacji oraz prowadzenie bloga firmowego.  Projekt utrzymaliśmy w kolorystyce zgodnej z księgą identyfikacji wizualnej, co zapewniło spójność w obrębie prowadzonej komunikacji i wizerunku.

W ręce Klienta oddaliśmy nowoczesną, łatwą w administracji i w pełni responsywną stronę internetową. Nowa witryna wsparła proces sprzedaży usług oferowanych przez Moya Design oraz wpłynęła pozytywnie na poziom zaufania odbiorców w stosunku do marki.

lub po prostu:

wróć do kategorii