Portfolio:

Knip

-

aplikacje

hash background
Knip

Knip

Na zlecenie firmy Knip stworzyliśmy moduł integrujący firmową bazę danych z aplikacją mobilną. Wprowadzone rozwiązanie miało umożliwić procesowanie bardzo dużej ilości informacji dziennie oraz zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie oferty do indywidualnych preferencji klientów.

Wizualizacje

Dotychczasowa aplikacja umożliwiała użytkownikom łatwe przeglądanie i zarządzanie dostępnymi pakietami ubezpieczeniowymi, jednak jej moce przerobowe oraz dostępne narzędzia analityczne nie odpowiadały zapotrzebowaniu firmy Knip. Niezbędne okazało się opracowanie specjalnego modułu, który stanowiłby pomost pomiędzy ogromną bazą danych a aplikacją mobilną i jednocześnie byłby zdolny do przetwarzania dużej ilości informacji w bardzo krótkim czasie. W tym celu stworzono algorytm, którego zadaniem stało się dopasowywanie preferencji klientów do aktualnie dostępnych na rynku ofert ubezpieczeniowych. 

W ręce Klienta oddaliśmy w pełni bezpieczną aplikację mobilną, która nie wymagała dodatkowych aktualizacji. Wprowadzone rozwiązania umożliwiały nie tylko przetwarzanie dostępnych danych, ale również ich późniejsze analizowanie przy użyciu różnych metod statystycznych w celu rekomendacji i porównania dostępnych ofert.

lub po prostu:

wróć do kategorii