Portfolio:

Reconal

-

www

hash background
Reconal

Reconal

Zlecenie obejmowało wykonanie strony internetowej Reconal.co.uk, która wsparłaby markę w realizacji celów wizerunkowych. Wytyczne dostarczone przez Klienta dotyczyły dostosowania witryny do nowoczesnych standardów UX i UI oraz wyświetlania na urządzeniach o różnej rozdzielczości. Ponadto strona miała posiadać prosty w obsłudze panel administracyjny.

Wizualizacje

Projekt strony powstał w oparciu o identyfikację wizualną firmy. Wszystkie elementy graficzne zostały wykonane z myślą o zachowaniu spójności komunikacyjnej i podkreśleniu statusu marki. Kluczowe okazało się zachowanie czytelności witryny oraz przejrzystości w prezentowaniu produktów i zrealizowanych przez firmę projektów. Stworzyliśmy również prosty w obsłudze panel administracyjny, umożliwiający szybkie dodawanie nowych elementów do poszczególnych modułów. Wszystkie treści na stronie zostały utworzone w języku angielskim, ponieważ firma obsługuje głównie zagranicznych klientów.

Stworzyliśmy w pełni responsywną witrynę, spełniającą wszystkie zalecenia wynikające z dostarczonej specyfikacji. Uporządkowanie treści oraz ciekawe przedstawienie istotnych dla potencjalnych klientów informacji wpłynęło na wzrost zaufania w stosunku do marki oraz pomogło w osiągnięciu założonych celów wizerunkowych.

lub po prostu:

wróć do kategorii