Portfolio:

Tipser

-

www

hash background
Tipser

Tipser

Marka Tipser zleciła nam zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie nowej strony internetowej, która odpowiadałaby nowoczesnym standardom oraz byłaby przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Ponadto strona miała być łatwa w rozbudowie i administrowaniu oraz prosta w obsłudze dla potencjalnych użytkowników.

Wizualizacje

Po zapoznaniu się z otrzymaną specyfikacją, określiliśmy kilka najważniejszych obszarów, które wymagały natychmiastowego wprowadzenia poprawek. Pracę rozpoczęliśmy od opracowania architektury systemu, która byłaby w pełni skalowalna oraz łatwa w utrzymaniu. Architekturę dostosowaliśmy również pod kątem modyfikacji, upraszczając możliwość jej rozbudowy oraz wprowadzania nowych komponentów. Efektem naszej pracy była w pełni responsywna strona internetowa, posiadająca zautomatyzowany system zarządzania oraz przejrzysty i zgodny ze standardami UX wygląd.

Wdrożenie nowej platformy znacznie podniosło komfort użytkowania. Wyeliminowaliśmy wiele błędów, które utrudniały korzystanie z panelu użytkownika oraz pracowanie z wybranymi modułami, dzięki czemu marka wzmocniła wiarygodność w oczach odbiorców.

lub po prostu:

wróć do kategorii