Portfolio:

iWisher

-

aplikacje

hash background
IWisher

IWisher

Zadanie, które postawiła przed nami marka iWisher, dotyczyło stworzenia intuicyjnej aplikacji mobilnej, umożliwiającej użytkownikom zbieranie środków finansowych na zakup wybranego produktu lub usługi. Aplikacja miała zostać wdrożona na platformę iOS i Android w oparciu o dostarczone makiety graficzne.

Wizualizacje

W pierwszej kolejności musieliśmy stworzyć internetowy katalog produktów, w którym znalazłyby się przedmioty oferowane przez sklepy zintegrowane w programie partnerskim. Konieczne stało się również opracowanie sposobu na bezpieczne gromadzenie środków pieniężnych na indywidualnym koncie użytkownika. Dodatkowo system został wyposażony w zaawansowaną wyszukiwarkę produktów oraz wtyczkę umożliwiającą szybkie zapisywanie przedmiotów z innych aplikacji do aplikacji iWisher. Wdrożyliśmy także funkcję odpowiadającą za pomoc w szukaniu najtańszej oferty na rynku. Wszystko po to, aby ułatwić użytkownikom zbieranie pieniędzy na wyznaczony cel.

Dzięki aplikacji kłopoty z nietrafionymi prezentami i motywacją do oszczędzania dobiegły końca. Użytkownicy zyskali dostęp do ponad miliona produktów w 96 sklepach partnerskich oraz możliwość włączenia innych osób w zbiórkę pieniędzy. Zastosowań platformy jest bardzo wiele, a projekt jest cały czas rozwijany i poszerzany o nowe funkcjonalności.

lub po prostu:

wróć do kategorii