Portfolio:

KFC

-

aplikacje

hash background
KFC

KFC

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wdrożenie prostej w obsłudze aplikacji mobilnej, oferującej kupony zniżkowe do sieci barów KFC w Polsce. Aplikacja miała być dostępna na platformie iOS i Android oraz zostać przystosowana do działania w trybie offline.

Wizualizacje

Punktem wyjścia stało się zrozumienie oczekiwań grupy docelowej oraz popularności produktów oferowanych przez KFC. Dostrzegliśmy, że cechami zbieżnymi pomiędzy aplikacją a marką powinny być: szybkość dostępu, oszczędność czasu i niezawodność działania. Mając na uwadze te cechy, stworzyliśmy system wyposażony w stale aktualizowaną bazę kuponów, z możliwością wyszczególnienia ośmiu wybranych ofert promocyjnych. Dla wygody użytkowników aplikacja została wzbogacona o lokalizowanie najbliższych restauracji oraz prezentację pełnej oferty menu wraz z cennikiem. Ponadto system został dostosowany do działania w trybie offline, co jeszcze bardziej podniosło komfort użytkowania.

Aplikacja została pozytywnie przyjęta przez użytkowników, o czym świadczy wiele tysięcy pobrań w bardzo krótkim czasie od momentu publikacji w sklepach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom system działa bez zarzutu i jest intuicyjny w obsłudze – nie zawiesza się oraz umożliwia łatwy dostęp do kuponów promocyjnych.

lub po prostu:

wróć do kategorii