Portfolio:

Niezwykły Pakiet

-

e-commerce

hash background
Niezwykły Pakiet

Niezwykły Pakiet

Zlecenie obejmowało zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie witryny e-commerce oraz przygotowanie szaty graficznej. Klientowi zależało na stworzeniu systemu, który pozwoliłby na promocję lokalnych biznesów poprzez możliwość nabycia kuponów promocyjnych upoważniających do okazyjnego skorzystania z określonych produktów lub usług.

Wizualizacje

Koncepcja produktu opierała się na stworzeniu pakietu składającego się z różnych kuponów rabatowych o łącznej wartości 2500 zł i sprzedawanego w cenie 59 zł. Wymagało to od nas wykonania systemu, który umożliwiałby właścicielowi witryny dowolną modyfikację składu pakietu, przypisywania go do rożnych kategorii oraz monitorowania dokonywanych transakcji. Wyzwaniem okazało się powiązanie części transakcyjnej z niezależną częścią opisową w taki sposób, aby zachować prostotę sortowania i przeglądania pakietów w różnych kategoriach. Stworzyliśmy również łatwy w obsłudze panel klienta, zapewniający szybkość i transparentność procesu zakupowego.

Klient otrzymał witrynę spełniającą wszelkie wymagania wynikające ze specyfikacji. Dzięki zastosowaniu przemyślanego systemu kategorii produktów użytkownicy mają możliwość szybkiego odnalezienia interesujących ich kuponów w obrębie wybranej lokalizacji i z podziałem na sugerowane przeznaczenie (kobiety, mężczyźni, rodzina) oraz tematykę.

lub po prostu:

wróć do kategorii