Portfolio:

Ekspert Finanse

-

marketing

hash background
Ekspert Finanse_2

Ekspert Finanse

Działania marketingowe miały na celu zwiększenie zainteresowania usługami leasingowymi, promocję strony typu landing page oraz pozyskanie leadów sprzedażowych w postaci adresów mailowych lub numerów telefonów. Kampanię przeprowadziliśmy za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

Wizualizacje

Kierowanie ruchu z Facebooka na landing page miało jedną, bardzo ważną zaletę – możliwość precyzyjnego targetowania reklam. Zależało nam na dotarciu do osób, które byłyby zainteresowane leasingiem samochodów osobowych lub dostawczych, dlatego grupę docelową stanowili głównie właściciele firm w wieku 30-50 lat. Kampania trwała dwa tygodnie i obejmowała wykorzystanie różnych kreacji reklamowych. Kluczem do sukcesu okazało się zaprezentowanie korzyści wynikających z leasingu oraz nawiązanie do potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów, przy zachowaniu spójności komunikacyjnej i zastosowaniu działań optymalizacyjnych.

Dzięki odpowiedniej strategii, umiejętnemu połączeniu materiałów graficznych i tekstowych oraz przemyślanej koncepcji strony docelowej udało nam się zaangażować wybraną grupę odbiorców. W ciągu dwóch tygodni kampania dotarła do ponad 10 000 użytkowników i wygenerowała zadowalającą Klienta konwersję.

lub po prostu:

wróć do kategorii