Portfolio:

Intelli Messaging

-

aplikacje

hash background
Intelli Messaging

Intelli Messaging

Współpraca obejmowała zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie aplikacji internetowej, umożliwiającej zautomatyzowane dostarczanie wiadomości SMS do dużej liczby odbiorców jednocześnie. Ponadto platforma miała posiadać połączony z interfejsem systemowym moduł rozliczeniowy oraz umożliwiać łatwą integrację z dowolnym systemem lub aplikacją.

Wizualizacje

Pracę rozpoczęliśmy od opracowania architektury systemu, obejmującej kilka rozbudowanych i niezależnych od siebie komponentów. Stworzenie niezawodnej, w pełni skalowalnej infrastruktury przełożyło się na zwiększenie szybkości wysyłki wiadomości tekstowych. Kluczowym zadaniem było również zapewnienie uniwersalności platformy, dzięki czemu można ją połączyć z dowolnym systemem informatycznym, sprawdzać statusy wysyłanych wiadomości w czasie rzeczywistym oraz pobierać statystyki bezpośrednio do swojego systemu. Zastosowane rozwiązania pozwoliły na uzyskanie wydajnej aplikacji internetowej o dużej przepustowości.

System działa bez zarzutu przy dużym obciążeniu i w razie potrzeby może być dostosowany do większego natężenia ruchu oraz rozbudowany o nowe funkcjonalności. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom masowa wysyłka wiadomości SMS stała się szybsza i bardziej precyzyjna, co przełożyło się również na zwiększenie wyników sprzedażowych oraz wzrost zaufania w stosunku do marki.

lub po prostu:

wróć do kategorii