Portfolio:

Itaka

-

aplikacje

hash background
Itaka

Itaka

Współpraca z firmą ITAKA obejmowała stworzenie prostej w obsłudze aplikacji mobilnej, zintegrowanej z firmową bazą wycieczek. Aplikacja miała działać na platformie iOS i Android  oraz zostać oddana do użytku przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego 2016.

Wizualizacje

Projekt wymagał wdrożenia wielu kluczowych funkcjonalności przy krótkim czasie realizacji. Zgodnie z założeniami stworzyliśmy zaawansowany system wyszukiwania najlepszych ofert wczasów z możliwością ich zapisania, sortowania oraz dodania do ulubionych. Dodatkowo, aby zachęcić użytkowników do interakcji z marką, wprowadziliśmy powiadomienia typu push w przypadku spadku ceny ofert o 10%. W aplikacji zastosowaliśmy również geofencing, co umożliwiło wysyłkę spersonalizowanych zaproszeń do użytkowników znajdujących się w pobliżu określonego salonu firmowego. Staraliśmy się, aby całość była maksymalnie prosta w obsłudze oraz spełniała wszelkie zasady UX.

Aplikacja zwiększyła zaangażowanie wśród klientów korzystających z urządzeń mobilnych. Od momentu oddania do użytku została pobrana ponad 300 000 razy, co świadczy o jej pozytywnym odbiorze. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom udało się osiągnąć założone cele, jednocześnie czyniąc planowanie wczasów jeszcze bardziej komfortowym.

lub po prostu:

wróć do kategorii