Portfolio:

Bogo Shirts

-

e-commerce

hash background
Bogo Shirts

Bogo Shirts

Dla marki Bogo Shirts zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i wdrożyliśmy prostą witrynę e-commerce, służącą do sprzedaży szytych na miarę koszul męskich. Główną koncepcją było stworzenie systemu, umożliwiającego klientom samodzielne zaprojektowanie produktu w oparciu o 5 szybkich kroków.

Wizualizacje

Istotą zadania było zrozumienie specyfiki grupy docelowej. Osoby zamawiające ręcznie szyte koszule, cenią wysoką jakość nie tylko w odniesieniu do materiałów, ale również całego procesu zakupowego. Zatem oczywiste stało się dla nas, że sklep musi zawierać jedynie niezbędne elementy, a jego główną osią powinien być prosty w obsłudze system, służący klientom do zaprojektowania produktu według własnego pomysłu. Udało się nam skrócić proces projektowania do 5 kroków, obejmujących kolejno: wybór tkaniny, stylu szycia, dodatków, rozmiaru oraz finalizację zamówienia. Zadbaliśmy również o to, aby każde działanie klient mógł śledzić na podglądzie wizualizacji tworzonego projektu.

Stworzona witryna e-commerce znacznie ułatwiła i przyśpieszyła proces zakupowy, eliminując konieczność wizyty w salonie i przerzucając całość działań do Internetu. Pozwoliło to klientom na zaoszczędzenie czasu oraz większą swobodę działania. Skróceniu uległ również okres oczekiwania na odbiór gotowej koszuli. Wszystko to wpłynęło na pozytywne postrzeganie marki przez klientów.

lub po prostu:

wróć do kategorii