Portfolio:

Villa Rubinstein

-

identyfikacja/grafika

hash background
Villa Rubinstein

Villa Rubinstein

Dla Villi Rubinstein zaprojektowaliśmy katalog prezentujący pensjonat oraz ofertę skierowaną do jego gości. Projekt wykonaliśmy zgodnie z identyfikacją wizualną, zachowując unikatowy charakter marki oraz dbając o spójność przekazu z pozostałymi nośnikami informacyjnymi, np. stroną internetową.

Wizualizacje

Katalog składał się z 20 stron, na których zaprezentowaliśmy ofertę rekreacyjną, kulturalną oraz gastronomiczną Villi Rubinstein. Przedstawiliśmy również sylwetki pracowników pensjonatu, aby goście mogli poczuć, że dołożono wszelkich starań, aby ich pobyt przerodził się w niezapomniany wypoczynek. Wysoki standard obiektu wymógł wprowadzenie do projektu nieszablonowych rozwiązań oraz użycie wysokiej jakości materiałów. Całość utrzymano w eleganckim tonie, nawiązującym w treści do historii powstania Villi Rubinstein. Wszystko po to, aby katalog stał się zapowiedzią nadchodzącej przyjemności.

Oddanie katalogu w ręce gości w pierwszym dniu pobytu stało się miłą niespodzianką, wywołującą ciepłe skojarzenia i pozytywne emocje. Ten drobny gest wystarczył, aby podnieść ogólne zadowolenie gości z przebywania w pensjonacie. Oprócz efektu wizerunkowego, katalog spełnił również rolę informacyjną, dostarczając zainteresowanym wszelkich niezbędnych informacji.

lub po prostu:

wróć do kategorii