Grupa AF Software&Marketing

Jesteśmy agencją kreatywną wspierającą firmy w rozwoju – pomagamy markom rosnąć w siłę, dbając kompleksowo o ich obecność w Internecie. Kreujemy wizerunek w sieci, projektujemy nowoczesne strony internetowe i aplikacje, przygotowujemy materiały graficzne, realizujemy skuteczne kampanie reklamowe oraz optymalizujemy procesy bezpiecznego przepływu informacji.

Jako firma składająca się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, promujemy wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Grupa AF Software&Marketing

Współpraca z nami to dobry PR

Grupa AF Software&Marketing

Możliwość dołączenia do programu CSR: Biznes Bez Barier

Grupa AF Software&Marketing

Optymalizacja kosztów składek na PFRON

Tworzymy własne produkty

Grupa AF Software&Marketing Grupa AF Software&Marketing
Arrow bottom
Grupa AF

Specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele biznesowe.

Badge

Od ponad 8 lat realizujemy różne projekty dla rodzimych i zagranicznych marek. To właśnie zadowoleni klienci są potwierdzeniem skuteczności naszych działań.

Współpracowaliśmy m.in. z:
Eko-Okna, KGHM, FedEx, Logart, PKS Gdańsk-Oliwa, KS Service, 4F czy Grycan.

Wierzymy, że połączenie kilku obszarów działania to gwarancja rozwiązań na miarę najbardziej wymagających klientów, dlatego pod koniec 2017 roku stworzyliśmy 3 wyspecjalizowane submarki.

Nasze submarki

Grupa AF Software & Marketing

Agencja zajmująca się kreowaniem wizerunku marek w sieci, projektowaniem stron internetowych i aplikacji oraz doradztwem w zakresie e-marketingu.

Grupa AF Consulting

Sekcja doradztwa biznesowego, której celem jest zwiększenie konkurencyjności, wzrost efektywności działania oraz poprawa wyników biznesowych klientów.

Poland IT Lab

Filia działająca w Stanach Zjednoczonych, specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych, e-commerce, kreacji reklam/grafiki oraz software development.

Arrow bottom
Adrian Furman – wizjoner, od którego wszystko się zaczęło
Adrian Furman

Prezes i założyciel marki Grupa AF oraz amerykańskiej spółki Poland IT-Lab, pomysłodawca i partner projektów: Biznes Bez Barier, Dostępność Plus. Nazywany Stephenem Hawkingiem biznesu. Człowiek sukcesu, który od samego początku charakteryzował się nieszablonowym podejściem do prowadzenia firmy oraz rewolucyjnym spojrzeniem na niepełnosprawność.

Adrian Furman

Adrian Furman, będąc osobą niepełnosprawną, nie wybrał biernego stylu życia. W 2012 r. został rzecznikiem niepełnosprawnych w swoim samorządzie terytorialnym i do dziś jest uważany za jednego z liderów społeczności. Jego ciągła gotowość do budowania pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością zrodziła pomysł stworzenia firmy społecznie zaangażowanej, która umożliwiałaby niepełnosprawnym realizację zawodowych aspiracji oraz wpływała pozytywnie na ich wizerunek na rynku pracy.

Adrian Furman

To, co kiedyś było jedynie śmiałą ideą, dziś jest prężnie rozwijającą się spółką. Adrian Furman udowodnił wszystkim, że chcieć znaczy móc. 8 lat działalności biznesowej przyniosło nie tylko sukces finansowy w postaci niezależnej wyceny firmy na kwotę ponad 12 mln złotych, ale również uznanie w branży oraz zdobycie pozycji eksperta. Doceniono także wieloletnią aktywność Grupy AF na rzecz osób niepełnosprawnych – pod koniec 2018 roku markę nagrodzono wyróżnieniem w ministerialnym konkursie „Polskie inwestycje przyszłości".

Adrian Furman

Obecnie Adrian Furman aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju eventach i wystąpieniach branżowych. Jest ambasadorem rządowego programu Dostępność Plus, występuje jako mentor na konferencjach związanych z biznesem i nowymi technologiami oraz wspiera młodzież, udzielając motywacyjnych prelekcji. Jest również regularnie zapraszany na przemówienia eksperckie, m.in. w ramach cyklu „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy” odbywającego się na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Arrow bottom
Nasze produkty
Connectly HRM Connectly HRM
Connectly HRM

System CRM umożliwiający kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacji. Upraszcza i optymalizuje zarządzanie kapitałem ludzkim - ułatwia przeglądanie CV i ocenę aplikacji, porządkuje cały proces rekrutacyjny, automatyzuje komunikację z potencjalnymi kandydatami i pomaga w wyborze pracowników. Narzędzie przeznaczone jest dla rekruterów, pośredników pracy lub wewnątrzfirmowych działów HR.

AF Work Service AF Work Service
AF Work Service

System CRM do zarządzania medycyną pracy w firmie. Pozwala na sprawne uporządkowanie kwestii badań lekarskich pracowników – umożliwia natychmiastowy dostęp i archiwizację dokumentacji, przypomina o terminach badań oraz zapewnia zgodność z obowiązującymi przepisami. System upraszcza i optymalizuje poszczególne procesy, co w dłuższej perspektywie gwarantuje oszczędność czasu i funduszów.

Arrow bottom
Biznes Bez Barier Biznes Bez Barier
Biznes Bez Barier

To nasz autorski program społeczny skierowany do kontrahentów i umożliwiający skorzystanie z systemu finansowania działań z zakresu CSR. Jego celem jest działanie na rzecz poprawy sytuacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy oraz ukazanie ich jako rzetelnych pracowników i równorzędnych partnerów biznesowych.

Firmy podejmujące z nami współpracę otrzymują certyfikat CSR, który nie tylko buduje pozamaterialną wartość przedsiębiorstwa, ale również przynosi szereg korzyści finansowych, np. w postaci optymalizacji budżetu współpracy, dzięki czemu działania CSR pozostają bezkosztowe.

Co zyskujesz?

pozytywny wizerunek

pozytywny wizerunek

przewagę konkurencyjną

przewagę konkurencyjną

certyfikat CSR

certyfikat CSR

finansowanie usługi

finansowanie usługi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Arrow bottom
Adrian
Adrian CEO
Agnieszka
Agnieszka Executive Assistant
Karolina
Karolina Lawyer
Jakub
Jakub Company Lawyer
Piotr
Piotr Business Development Director
Kamila
Kamila Office Assistant
Magdalena
Magdalena HR Specialist
Aleksander
Aleksander Creative Director
Karina
Karina Purchasing Manager
Łukasz
Łukasz Graphic Designer
Beata
Beata Graphic Designer
Artur
Artur Marketing Specialist
Monika
Monika Social Media Specjalist
Maciej
Maciej Social Media Specjalist
Krzysztof
Krzysztof Senior Account Manager
Anna
Anna Scrum Master
Łukasz
Łukasz Admin / Programmer
Łukasz
Łukasz Web Developer
Maciej
Maciej Customer Service Director
Andrzej
Andrzej Senior New Business Advisor
Andrzej
Andrzej New Business Advisor
Aleksandra
Aleksandra Senior New Business Advisor
Janina
Janina Business Advisor
Agnieszka
Agnieszka Senior New Business Advisor
Zbigniew
Zbigniew New Business Advisor
Nasz Zespół

Wierzymy, że drogą do sukcesu jest współpraca pomiędzy doświadczonymi ekspertami z różnych dziedzin. Nasz zespół tworzy blisko 30 specjalistów, którzy w mniejszych grupach roboczych pracują nad kompleksową realizacją projektów, jednocześnie dbając, aby efekt końcowy odzwierciedlał potrzeby klienta i przyniósł satysfakcjonujące, mierzalne rezultaty.

Dzięki synergii działań oraz wymianie doświadczeń jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Zawsze planujemy z wyprzedzeniem, co pozwala nam działać w sposób przemyślany i efektywny. Każdego dnia staramy się być jeszcze lepsi w tym, co robimy. Przede wszystkim jesteśmy jednak pasjonatami, wkładającymi serce w swoją pracę i chcącymi tworzyć fajne, kreatywne projekty.

DziałamyDrużynowo PersonalizujemyRozwiązania PlanujemyStrategicznie TworzymyKreatywnie OptymalizujemyProcesy RozwijamyMarki

lub po prostu: